Slovenské národné divadlo
Gabika je členkou činohry v SND.
Sezóna: 2006/2007
Lucietta
Carlo Goldoni: Čertice
Reidun
Ingvar Ambjornsen, Axel Hellstenius, Petter Nass: Chvála bláznovstva alebo Elling a Kjell Bjarne
De Bois-Daiphine, sestra Marta
Edmond Rostand: Cyrano z Bergeracu
Lady Basildonová
Oscar Wilde: Ideálny manžel
Diana, televízna redaktorka
Viliam Klimáček: Kto sa bojí Beatles (With a little help from my friends)
Silvia
Peter Pavlac: Partybr(e)akers
Marceline
Georges Feydeau: Tak sa na mňa prilepila
Účinkujúci
Martin Porubjak, Martin Huba: Tančiareň
Aňička
Jozef Gregor Tajovský: Ženský zákon
Sezóna: 2007/2008
Lucietta
Carlo Goldoni: Čertice
Reidun
Ingvar Ambjornsen, Axel Hellstenius, Petter Nass: Chvála bláznovstva alebo Elling a Kjell Bjarne
De Bois-Daiphine, sestra Marta
Edmond Rostand: Cyrano z Bergeracu
Lady Basildonová
Oscar Wilde: Ideálny manžel
Kráľovná
Victor Hugo: Kráľ sa zabáva
Diana, televízna redaktorka
Viliam Klimáček: Kto sa bojí Beatles (With a little help from my friends)
Rosetta
Georg Büchner: Leonce a Lena
Silvia
Peter Pavlac: Partybr(e)akers
Reportérka
Daniel Besse: Riaditelia
Marceline
Georges Feydeau: Tak sa na mňa prilepila
Účinkujúci
Martin Porubjak, Martin Huba: Tančiareň
Aňička
Jozef Gregor Tajovský: Ženský zákon
Sezóna: 2008/2009
Dolly
Lev Nikolajevič Tolstoj: Anna Kareninová
Lucietta
Carlo Goldoni: Čertice
Reidun
Ingvar Ambjornsen, Axel Hellstenius, Petter Nass: Chvála bláznovstva alebo Elling a Kjell Bjarne
Lady Basildonová
Oscar Wilde: Ideálny manžel
Barbara Baranová, mama
Ján Uličiansky a.h.: Kocúr na kolieskových korčuliach
Kráľovná
Victor Hugo: Kráľ sa zabáva
Diana, televízna redaktorka
Viliam Klimáček: Kto sa bojí Beatles (With a little help from my friends)
Rosetta
Georg Büchner: Leonce a Lena
Lucia
David Gieselmann: Plantáž
Marceline
Georges Feydeau: Tak sa na mňa prilepila
Účinkujúci
Martin Porubjak, Martin Huba: Tančiareň
Aňička
Jozef Gregor Tajovský: Ženský zákon
Sezóna: 2009/2010
Dolly
Lev Nikolajevič Tolstoj: Anna Kareninová
Reidun
Ingvar Ambjornsen, Axel Hellstenius, Petter Nass: Chvála bláznovstva alebo Elling a Kjell Bjarne
Herodias
Pavol Országh Hviezdoslav: Herodes a Herodias
Lady Basildonová
Oscar Wilde: Ideálny manžel
Barbara Baranová, mama
Ján Uličiansky a.h.: Kocúr na kolieskových korčuliach
Rosetta
Georg Büchner: Leonce a Lena
Lucia
David Gieselmann: Plantáž
Marceline
Georges Feydeau: Tak sa na mňa prilepila
Účinkujúci
Martin Porubjak, Martin Huba: Tančiareň
Susanna
Carlo Goldoni: Vejár
Aňička
Jozef Gregor Tajovský: Ženský zákon
Sezóna: 2010/2011
Dolly
Lev Nikolajevič Tolstoj: Anna Kareninová
Čarodejnica
Johann Wolfgang Goethe: Faust I, II
Starosť, Bieda, Chudoba
Johann Wolfgang Goethe: Faust I, II
Herodias
Pavol Országh Hviezdoslav: Herodes a Herodias
Barbara Baranová, mama
Ján Uličiansky a.h.: Kocúr na kolieskových korčuliach
Jean, žena
Sarah Ruhlová: Mobil mŕtveho muža
Lucia
David Gieselmann: Plantáž
Marceline
Georges Feydeau: Tak sa na mňa prilepila
Účinkujúci
Martin Porubjak, Martin Huba: Tančiareň
Susanna
Carlo Goldoni: Vejár
Aňička
Jozef Gregor Tajovský: Ženský zákon